Jesteście tu jeszcze? :) Nowy projekt!

Sympatycy i czytelnicy SamejChemii! 😀 Minęło ogrooomnie dużo czasu od mojej ostatniej aktywności tutaj. Nie ma co się rozpisywać – w życiu działo się dużo dobrego i niemało złego, przez co blog zszedł na dalszy plan. Ale wracam! W miarę możliwości planuję dociągnąć i zamknąć cykle artykułów ze świata cząstek elementarnych oraz kinetyki. Przecież czas na poruszenie kolejnych zagadnień!

W tzw. międzyczasie (międzyczas to taka pora, w której mija nam 80% naszego życia :)) ruszam z nowym projektem. Matura 2016 za pasem, zatem jestem tutaj dla Was i z wielką przyjemnością odpowiem na Wasze chemiczne pytanka!

Ruszam z działem Pytania Czytelników – na adres mailowy kontakt@samachemia.pl (lub przez facebooka, jak tylko chcecie!) wysyłajcie mi swoje pytania, szczególnie te niebanalne lub takie, na które ciężko znaleźć Wam odpowiedź. Z przyjemnością pomogę, szybciorem publikując pytanie i odpowiedź. Czego chcę w zamian? Waszego imienia (może być zmyślone :D), a także lajka na fanpage’u. Ale to drugie jest całkowicie opcjonalne. 🙂

Wszystkiego chemicznego!